FUERTE jest producentem palet euro, przemysłowych  oraz nietypowych. Firma zajmuje się również skupem i sprzedażą szerokiego asortymentu palet oraz świadczy usługi spedycyjne oraz specjalistyczne- do jakich należy fumigowanie palet.

Jesteśmy firmą z tradycjami rodzinnymi – stabilną i odpowiedzialną, działającą na rynkach europejskich od ponad dwudziestu lat.

Wiedza specjalistyczna oraz doświadczenie zdobyta podczas wieloletniej współpracy z naszymi Klientami pozwalają nam na ciągły dynamiczny rozwój w branży. Dzięki solidności i zaangażowaniu współpracujemy z sukcesami z wieloma dużymi firmami produkcyjnymi oraz centrami logistycznymi w kraju i za granicą.

Dysponujemy własnym transportem – umożliwiającym przewożenie jednorazowo do 250 sztuk palet. Korzystamy dodatkowo z usług firm spedycyjnych, co ułatwia mobilność i terminowe wywiązywanie się z zamówień naszych klientów. Realizujemy zarówno duże zamówienia jak i sprzedaż pojedynczych palet – począwszy od jednej sztuki palet.

Jesteśmy solidnym partnerem w zakresie produkcji i dostaw palet, a także recyklingu, palet i opakowań drewnianych. Nasze produkty i usługi dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów, a oferta standardowych opakowań dostępna jest dla wszystkich klientów zarówno krajowych i zagranicznych.

Zapewniamy naszym Klientom szeroki wybór produktów i usług logistycznych w korzystnych cenach przy zachowaniu wysokiej jakości.