O NAS

FUERTE PRODUCENT PALET DREWNIANYCH

Nasza historia

FUERTE to producent palet drewnianych jednorazowych, przemysłowych  oraz nietypowych. Firma zajmuje się również skupem i sprzedażą szerokiego asortymentu palet. Ponadto świadczy usługi spedycyjne, a także specjalistyczne, do jakich należy fumigowanie, suszenie oraz recykling palet.

Jesteśmy jako firma produkująca palety drewniane firmą z tradycjami rodzinnymi – stabilną i odpowiedzialną. Działamy zarówno na rynku krajowym jak i europejskim, w sumie już od ponad dwudziestu lat.

Wiedza specjalistyczna oraz doświadczenie zdobyta podczas wieloletniej współpracy z Klientami pozwalają nam na ciągły dynamiczny rozwój w dziedzinie produkcji palet drewnianych. Dzięki solidności i zaangażowaniu współpracujemy z sukcesami z wieloma dużymi firmami produkcyjnymi oraz centrami logistycznymi w kraju i za granicą.

Dysponujemy własnym transportem – umożliwiającym przewożenie jednorazowo do 250 sztuk palet. Korzystamy dodatkowo z usług firm spedycyjnych, co ułatwia mobilność i terminowe wywiązywanie się z zamówień naszych klientów. Realizujemy zarówno duże zamówienia jak i sprzedaż pojedynczych palet drewnianych– począwszy nawet od jednej sztuki .

Jesteśmy solidnym partnerem w zakresie zarówno produkcji palet drewnianych jak i dostaw palet, a także recyklingu palet i opakowań drewnianych. W stałej ofercie posiadany bogata ofertę różnych rodzajów palet Nasze produkty i usługi dostosowujemy do trendów rynkowych indywidualnych potrzeb Klientów, a oferta standardowych opakowań dostępna jest dla wszystkich klientów zarówno krajowych i zagranicznych.

Zapewniamy naszym Klientom szeroki wybór produktów i usług logistycznych w korzystnych cenach przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości.

zaplecze Fuerte Anna Grajeta - którego głównym zakresem działania jest produkcja palet drewnianych jednorazowych przemysłowych i nietypowych

Administracja

tel. 501 717 357